Rowerek biegowy do nauki jazdy – zalety

Mamo, Tato - Kido jedzie w stronę korzyści

Na naszym podwórku śmiga wiele rowerków biegowych, w sklepach też jest ich bardzo dużo.
Najlepszy jest taki, który pozwoli mi łatwo i bezpiecznie utrzymywać równowagę i sprawi, że nauka z każdym metrem będzie coraz przyjemniejsza. Siedziałem już na kilku dwukółkach, ale rowerek do nauki jazdy KIDO ma najwięcej zalet.

Spójrzcie sami:

rowerek biegowy dla dziecka, pierwszy rowerek biegowy, rowerki biegowe, lekki rowerek biegowy

Siodełko

Wygodne siodełko wyścielone miękką poduszeczką skutecznie niweluje drgania.

Klamka hamulcowa

Zamocowana na kierownicy klamka hamulcowa została wykonana z trwałego aluminium.

Rączki

Poszerzone na końcach kierownicy rączki skutecznie zapobiegają ześlizgnięciu się i otarciom dłoni maluszka.

Kierownica

Sterowna, opływowa kierownica wyposażona została w łożyska kulkowe. Wysokość kierownicy (53-60 cm) można łatwo dopasować do wzrostu małego rowerzysty.

Szybko zamykacz

Umożliwia szybką zmianę wysokości siodełka od 35-44 cm bez użycia jakichkolwiek narzędzi.

Podest na nóżki

Unikalna podpórka zbudowana z ramy pozwala odpocząć nóżkom w trakcie jazdy.

Wykonanie

Rama, widelec oraz kierownica wykonane są z aluminium, dzięki czemu rowerek jest lekki i zwrotny.

Hamulec bębnowy

Lekkie i płynne hamowanie zapewnia bezobsługowy hamulec bębnowy zainstalowany na tylnym kole.

Koła

Pompowane, pneumatyczne koła o wymiarach 12” x 1.75 gwarantują stabilną jazdę po każdej nawierzchni.

Uchwyt

Praktyczny uchwyt przy siodełku pomaga rodzicom przenosić rowerek z miejsca na miejsce.

Mały rowerek, wielka radość

Szczegóły dobrej zabawy

Pierwszy dwukołowy rowerek biegowy do nauki jazdy to rewelacyjna alternatywa dla trójkołowych rowerków oraz modeli wyposażonych w boczne kółeczka.

KIDO łączy wszystkie zalety, które sprawiają, że maluchy wjeżdżają w świat nowych przygód pewnie, bezpiecznie i z uśmiechem, a potem łatwo przesiadają się na klasyczny rowerek.

Poznaj wszystkie rowerkowe zalety.

Sprawdź, dlaczego Twój dzieciaczek powinien wskoczyć właśnie na Kido.

Dla małych i dużych smyków

Kido rośnie razem z dzieckiem

Nasz rowerek jest skalowalny – regulacja siodełka i kierownicy pozwala idealnie dopasować ich wysokość do wzrostu maluszka. Dzięki temu wydatek jest jednorazowy, ponieważ KIDO „rośnie” razem z dzieckiem, aż do momentu gdy smyk będzie gotów przesiąść się na klasyczny rowerek. Idealny dla dzieci w wieku 2-5 lat o długości nóżki powyżej 35 cm.

Dla małych i dużych smyków
 • Regulacja siodełka

  Regulacja siodełka

  Siodełko o zakresie od 35 do 44 cm regulowane jest za pomocą szybkozamykacza – bez konieczności używania klucza, co sprawia, że czynność zabiera tylko chwilkę i jest dziecinnie prosta.

 • Regulacja kierownicy

  Regulacja kierownicy

  Regulowana wysokość kierownicy od 53 do 60 cm umożliwia idealne dopasowanie jej do wzrostu malucha i optymalne zsynchronizowanie jej z wysokością siodełka.

Lekki

Zaledwie 4.3 kg!

Wszystkie elementy, a więc rama, widelec oraz kierownica wykonane są z aluminium, dzięki czemu rowerek biegowy KIDO jest bardzo lekki i waży zaledwie 4.3 kg. Ta wielka zaleta ułatwia maluchowi manewrowanie, a rodzicom (prze)noszenie rowerka podczas długich spacerów.

Lekki

Praktyczny

Sprytne rozwiązania

W Kido cenimy przede wszystkim funkcjonalność. Konstrukcja rowerka została głęboko przemyślana tak, aby zapewnić dzieciaczkom maksimum komfortu i bezpieczeństwa. Uważamy, że nasz praktyczny rowerek biegowy nie ma sobie równych.

Praktyczny
 • Ergonomiczne siodełko

  Ergonomiczne siodełko

  Dzięki wygodnemu, miękkiemu i ergonomicznemu siodełku, które niweluje drgania, kręgosłup maluszka jest chroniony przed niepotrzebnymi wstrząsami.

 • Pneumatyczne koła

  Pneumatyczne koła

  Kręgosłup małego rowerzysty zabezpieczają ponadto pompowane, pneumatyczne koła o wymiarach 12 x 1.75“, które zapewniają świetną przyczepność do podłoża i umożliwiają dziecku stabilną jazdę niemal po każdej powierzchni.

 • Praktyczny uchwyt

  Praktyczny uchwyt

  Praktyczny uchwyt do noszenia pomaga rodzicom łatwo przenosić rowerek z miejsca na miejsce lub nieść go w sytuacji gdy dzieciaczek zmęczy się jazdą lub postanowi spacerować.

 • Podest na nóżki

  Podest na nóżki

  Zbudowany z ramy podest na nóżki pozwala odpocząć maluchowi w trakcie jazdy, gdy nauczy się już utrzymywać równowagę na swoim pierwszym rowerku.

Bezpieczny

W każdym detalu!

Nasz aluminiowy rowerek biegowy zaprojektowaliśmy tak, aby gwarantował maluchom maksimum bezpieczeństwa i przyjemności z jazdy. Właśnie dlatego KIDO ma opływowe kształty – bez jakichkolwiek ostrych elementów i krawędzi. Wszystkie elementy konstrukcyjne zostały starannie wybrane i wykonane z bezawaryjnych materiałów bardzo wysokiej jakości.

Bezpieczny
 • Hamulec bębnowy

  Hamulec bębnowy

  Tylne koło zostało wyposażone w obudowany i niezawodny hamulec bębnowy, dzięki czemu jest właściwie bezobsługowy oraz co najważniejsze pozwala intuicyjnie, łatwo i płynnie hamować, gdy maluch się rozpędzi.

 • Aluminiowa rączka hamulca

  Aluminiowa rączka hamulca

  Klamka hamulcowa posiada możliwość regulacji odległości od rączki i, w przeciwieństwie do większości rowerków dostępnych na rynku, została wykonana z trwałego aluminium, a nie z plastiku.

 • Ukryta w ramie linka hamulcowa

  Ukryta w ramie linka hamulcowa

  Im mniej wystających elementów, tym bezpieczniej. Właśnie dlatego w rowerku KIDO linka hamulcowa jest ukryta w ramie, eliminując ryzyko zaczepienia się o inne przedmioty i chroniąc malucha przed ewentualnym wypadkiem.

 • Bezpieczne uchwyty

  Bezpieczne uchwyty

  Poszerzone na końcach kierownicy rączki skutecznie zapobiegają ześlizgnięciu się i otarciom dłoni maluszka. Co bardzo ważne duże i miękkie końcówki minimalizują urazy podczas ewentualnego upadku na kierownicę.

Certyfikat
Certyfikat CE
Rowerek biegowy KIDO posiada certyfikat CE, który potwierdza,
że nasz produkt spełnia wymagania bezpieczeństwa zgodne z dyrektywą Unii Europejskiej.

Stylowy

Bajecznie kolorowy

Nasze rowerki dla dziewczynek i chłopców zachwycają wyjątkową „osobowością”, bajecznymi kolorami i unikalnym wzornictwem, które sprawiają, że każda wycieczka jest wyjątkowo stylowa! Każdy szczegół rowerowego designu KIDO powstał po to, aby sprawiać większą przyjemność z jazdy i efektownie wyróżnić małych rowerzystów.

Stylowy

Prosty w obsłudze

Dziecinnie łatwy montaż

Szybko, łatwo, wygodnie – właśnie tak przebiega montaż rowerka KIDO. Wystarczy wyjąć go z pudełka, przykręcić kierownicę i przednie koło, ustawić wysokość siodełka i maluch może ruszać w świat pełen przygód. Zestaw zawiera narzędzia do montażu oraz regulacji kierownicy!

Prosty w obsłudze
Strona korzysta z plików Cookies w celu realizacji usług, zgodnie z Polityką Prywatności.