Rowerkowy blog

Wskazówki, porady, inspiracje. No to jazda! :-)

Koła w ruch i z dziecka zuch. Pierwsze dwa kółka, pierwsza przejażdżka, pierwsze zające to trampolina do aktywnego trybu życia malucha.

Pomoże mu w tym Kido!

Zapraszamy do lektury wszystkich rodziców aktywnych smyków:

Czytaj więcej

Bezpieczny rowerek bez pedałów, bezpieczny rowerek biegowy

Czy rowerek bez pedałów jest bezpieczny?

Oczywiście, że tak, pod warunkiem, że rowerek bez pedałów został zaprojektowany z myślą o bezpieczeństwie maluchów, które, jak wiadomo, jest priorytetem rodziców oraz odpowiedzialnych producentów. Przeczytaj nasz artykuł, aby dowiedzieć się na co zwrócić szczególną uwagę, wybierając pierwszy rowerek biegowy dla swojego dziecka.

Czytaj więcej

Czytaj więcej

Rowerki dla dzieci – wady i zalety

Rowerki dla dzieci na pierwszy rzut oka są do siebie bardzo podobne, jednak, kiedy przyjrzymy się bliżej, okazuje się, że są zupełnie inne… Wybierając rowerek biegowy dla dzieci trzeba podjąć kilka ważnych decyzji, które zdecydują o bezpieczeństwie, komforcie i wygodzie malucha. W naszym artykule odpowiadamy na cztery najważniejsze pytania, wskazując wady i zalety konkretnych opcji.

Czytaj więcej

Czytaj więcej

Moda na rowerki biegowe

Dlaczego w ostatnim czasie tak wiele mówi się o rowerkach biegowych? Co jest w nich takiego wyjątkowego? Co sprawia, że są lepsze od rowerków wyposażonych w boczne kółeczka? W naszym artykule postaramy się wyjaśnić, na czym polega ta rowerkowa rewolucja i spróbujemy zmienić ważne pytania w konkretne odpowiedzi. A zatem jedziemy…

Czytaj więcej

Czytaj więcej

rowerek biegowy opinie, rowerek biegowy opinie rodziców, rowerek biegowy forum, rowerki biegowe forum, rowerek biegowy dla dziecka, rowerek dla dziecka, rowerki biegowe

Rowerek biegowy – opinie

„Najlepszy, stylowy i praktyczny rowerek biegowy dla dzieci”… to tylko słowa. Wiadomo, że najbardziej wiarygodną reklamą są rzetelne opinie rodziców. Wczytaj się w rekomendacje i spostrzeżenia, które pomogą Ci podjąć najlepszą decyzję.

Czytaj więcej

Czytaj więcej

rowerek biegowy Kido

Kido, czyli dwa pierwsze kółka malucha

Sezon rowerowy w pełni! Zarówno dorośli, jak i nieco starsze dzieci, chętnie sięgają po dwa kółka. A co z tymi najmłodszymi? Przecież rowerek z bocznymi kółeczkami nierzadko jest na podwórku „passe”. Jak tego uniknąć i pomóc dziecku nauczyć się jazdy na rowerze? To proste – wybrać rowerek biegowy Kido!

Czytaj więcej

Nigdy nie przegap naszych postów

Chętnie dzielimy się ciekawostkami, ciekawymi artykułami oraz pomysłami na aktywny wypoczynek z maluchem. Lubimy być w kontakcie!

Śledź nas na:

Strona korzysta z plików Cookies w celu realizacji usług, zgodnie z Polityką Prywatności.