Najlepszy rowerek biegowy

Kido wjeżdża na wyższy poziom

Już nie mogę się doczekać! Wiem, że lubicie podejmować przemyślane decyzje, dlatego najpierw sprawdźcie wszystko dokładnie, aby mój mały rowerek biegowy był dla mnie bezpieczny, a ja sam czuł się zawsze komfortowo i bardzo dobrze się bawił.
 • Czy kupicie mi
  rowerek, który
  zachwyca bajecznymi
  kolorami?
 • Czy szukacie dla
  mnie wyjątkowego
  rowerka
  biegowego?
 • Czy chcecie, abym
  bezpiecznie ruszył
  w świat nowych
  przygód?
 • Czy wiecie, że gdy
  poczuję się pewnie
  sam wskoczę na
  siodełko klasycznego
  rowerka?
 • Czy zależy Wam, abym
  samodzielnie nauczył
  się utrzymywać
  równowagę?

Pierwszy rowerek dla Twojego dziecka

Świetny pomysł na prezent!

Pierwszy dwukołowy rowerek biegowy dla dziecka powinien uczyć utrzymywania równowagi i doskonale przygotować Twojego maluszka do przesiadki na klasyczny model z pedałami. Właśnie taki jest Kido!

Nasz sprytny i podwójnie przemyślany projekt stworzony został dla najmłodszych. Kido proponuje bowiem rowerek biegowy dla dziewczynki i chłopca w wieku od 2 do 5 lat. To wyjątkowy pojazd dla wszystkich dzieci, które, wyruszając po nowe przygody, bezpiecznie rozwijają zdolności motoryczne, zyskują pewność siebie i zawsze świetnie się bawią.

 • Jak dopasować rowerek biegowy i zmierzyć nóżkę dziecka?

  Rowerek biegowy, tak jak buciki, trzeba kupować na miarę. Najważniejsza jest wewnętrzna długość mojej nóżki, którą należy porównać z wysokością siodełka oraz tak dobrać wielkość rowerka biegowego, abym siedział wygodnie na siodełku i bez problemu się odpychał. Jeśli wszystko dobrze zmierzycie, na moim rowerku będę się czuł pewnie i swobodnie.

 • Czy rowerek bez pedałów jest bezpieczny?

  Jestem wciąż malutki. Czasem nie potrafię zapanować na swoimi ruchami – zwłaszcza, kiedy bardzo się spieszę, wtedy… łapię zająca. Wiem, że moje bezpieczeństwo jest dla Was najważniejsze, dlatego warto sprawdzić, czy rowerek bez pedałów jest dla mnie odpowiedni. Kształt ramy, waga, jakość kółeczek, wysokość siodełka, kierownica i hamulce w rowerku biegowym – wszystko jest bardzo ważne!

 • Rowerki dla dzieci - wady i zalety

  Czy będzie mi lepiej na trójkołowym rowerku, czy na biegowym? Jakie oponki wybrać – piankowe, czy pompowane? Która rama jest bezpieczniejsza: metalowa, czy drewniana? Jak właściwie jest z tą kierownicą? Czy lepsza jest z blokadą, czy bez? A siodełko… podobno rowerki KIDO mają specjalny uchwyt dla rodziców!

 • Moda na rowerki biegowe

  Moi rówieśnicy, młodsze koleżanki i starsi koledzy już na nich śmigają. Coraz więcej rodziców zmienia trójkołowce na rowerki biegowe, a w Internecie dużo się o tym pisze! Chociaż jestem malutki, to wiem dlaczego. Najlepiej jednak będzie, jeśli o rowerkowej modzie opowiedzą specjaliści KIDO, którzy podpowiedzą Ci, dlaczego warto, abym i ja wskoczył na rowerek biegowy.

 • Rowerek biegowy - opinie

  Choć jeszcze jestem przedszkolakiem to już wiem, że przed zakupem warto zapoznać się z opiniami innych rodziców, które pomogą wybrać dla mnie najlepszy rowerek biegowy. Warto sprawdzić, co polecają inni tatusiowe i mamusie, aby zwrócić uwagę na ważne sprawy, od których zależy mój komfort, bezpieczeństwo i dobra zabawa. Kiedy już przeczytacie opinie, będzie Wam łatwiej podjąć decyzję.

Strona korzysta z plików Cookies w celu realizacji usług, zgodnie z Polityką Prywatności.