Kido – Napędzamy dziecięcy świat

Zdrowo | Stylowo | Bezpiecznie | Odjazdowo

Kido to marka najwyższej jakości rowerków biegowych dla dzieci w wieku od 2 do 5 lat.
Rowerki biegowe Kido to alternatywa dla trój- lub czterokołowych rowerków dla dzieci. To pierwsze dwa kółka maluchów, dzięki którym nabędą one umiejętności motoryczne oraz kontroli nad jazdą. Ale rowerek biegowy Kido to także poczucie niezależności i samodzielności najmłodszych oraz prawdziwa frajda z nauki jazdy.

Poznaj nas bliżej

Mamo, Tato, dokładnie taki chciałbym dostać

Nasze wszystkie pojazdy na kółkach projektujemy bezpieczeństwem, poczuciem niezależności maluchów oraz prawdziwą radością z nauki jazdy. Właśnie takie priorytety wyznaczają kierunek naszej pracy, która codziennie zapewnia starszym i młodszym dzieciom uśmiech, a nam prawdziwą satysfakcję.

Poznaj nas bliżej
Prawdziwe rowe-love

Prawdziwe rowe-love

Dzieci kochają brykać

Sport, ruch, aktywność na świeżym powietrzu – to jest to, co tygryski lubią najbardziej, dlatego postanowiliśmy połączyć prawdziwą frajdę oraz pozytywne emocje z zabawą, która zapewnia zdrowy rozwój, uczy samodzielności i pozwala dzieciom wyruszyć na poszukiwanie nowych przygód.

Misja na dwóch kółkach

Wszystko zaczęło się od rowerków biegowych...

… najpierw chcieliśmy zbudować wyjątkowy rowerek biegowy dla małych dzieci, dzięki któremu maluchy bezpiecznie, szybko i bezstresowo nauczą się jazdy na rowerze. Udało nam się! Dzisiaj jesteśmy dumni, że na naszych dwóch kółkach swoje rowerowe umiejętności każdego dnia doskonalą dzieci w Polsce i wielu innych krajach europejskich!

Misja na dwóch kółkach
Ruszamy dalej

Ruszamy dalej

Po nowe wyzwania pełne dobrej zabawy…

…przychodzi czas, że z rowerków biegowych warto wskoczyć na zupełnie nowe kółka. Trzeba przecież odkryć nowe możliwości, spróbować czegoś więcej i rozsmakować się w nowych przygodach. Właśnie dlatego rozpoczęliśmy intensywne prace nad oryginalnymi pojazdami, które zapewnią starszym i młodszym maluchom podwójną dawkę dobrej zabawy, pozytywnych emocji i bezpieczeństwa. Wszystko po to, aby wspierać zdrowy styl życia i przyczyniać się do szczęśliwego dzieciństwa wszystkich maluchów.

Niezmienne priorytety

Jakość z najwyższej półki

Uważamy, że w naszej pracy nie ma miejsca na łatwe kompromisy, czy choćby najmniejszy margines ryzyka. Chodzi przecież o dzieci, które zasługują tylko na to, co najlepsze. Właśnie dlatego, projektując mały świat na kółkach, stawiamy na absolutnie najwyższą jakość, innowacyjność oraz technologie, które gwarantują maluchom komfort, bezpieczeństwo i prawdziwą radość z jazdy.

Niezmienne priorytety
Stwórzmy dzieciom niezwykły świat na kółkach<br />
- pełen zdrowia, ruchu i uśmiechu

Stwórzmy dzieciom niezwykły świat na kółkach
- pełen zdrowia, ruchu i uśmiechu

Zapraszamy do współpracy i kontaktu

Masz pytanie odnośnie rowerków biegowych lub akcesoriów marki Kido? A może jesteś zainteresowany/a współpracą? Wypełnij poniższy formularz a my postaramy się jak najszybciej wrócić z odpowiedzią.

Nigdy nie przegap naszych postów

Chętnie dzielimy się ciekawostkami, ciekawymi artykułami oraz pomysłami na aktywny wypoczynek z maluchem. Lubimy być w kontakcie!

Śledź nas na:

Strona korzysta z plików Cookies w celu realizacji usług, zgodnie z Polityką Prywatności.